DansPark nodigt iedereen met parkinson, MS, dementie en al hun dierbaren uit om op 23 oktober te komen dansen in Buurthuis Holendrecht. Iedereen die van dansen houdt is welkom!

Danslessen van DansPark zijn speciaal voor mensen die een uitdaging in beweging ervaren als gevolg van o.a. Parkinson, MS, ADCA, CVA of reuma. In de danslessen van DansPark werk je aan conditie, souplesse, kracht, houding en balans. Partners of naasten zijn ook welkom bij de lessen om het plezier van samen dansen te ervaren.

Om 10:45 uur wordt iedereen verwelkomt met koffie, thee en popcorn tijdens de vertoning van de film “My Best Hour”. Een documentaire over de kracht van dans en muziek voor mensen met parkinson, met René van Helsdingen in de hoofdrol.

Na een eenvoudige lunch, die je in de kantine kunt kopen, gaan de bezoekers de dansvloer op met een
live optreden van muzikanten René van Helsdingen en Lucas de Weerd. Daarna treedt Dj Jean op waarbij er natuurlijk kan worden gedanst.

Dido Mirck, dansdocent bij DansPark, zorgt ervoor dat iedereen zich veilig voelt om mee te dansen. Zittend, in een rolstoel, dansend of slenterend met of zonder wandelstok of kinderwagen. Iedereen kan dansen!

Wat: Dansen met DansPark
Wanneer: 23 oktober 2025
Tijd: 10.00-14.00 uur
Locatie: Buurthuis Holendrecht
Holendrechtplein Amsterdam Zuidoost

Voor meer informatie: https://www.danspark.org

«